4875. Sokak, No. 68, Erenköy, 07080 - Kepez/ANTALYA
+90 532 335 84 14
info@atibeyaz.com

Kargo & Teslimat

ucretsiz wordpress tema

Siparişim ne zaman Kargolanır?

www.atibeyaz.com üzerinden saat 16.00’ya (Cumartesi günleri 12.00’ye) kadar ödemesi yapılan tüm siparişler en geç ertesi iş günü kargolanır. Saat 16.00’dan sonra verilen siparişler ve tatil günlerine denk gelen siparişler takip eden ilk iş günü kargolanır. Siparişiniz kargoya verildiğinde size e-posta ve/veya telefon/sms aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır.

Siparişim ne zaman teslim olur?

Siparişinizin kargoya teslim edilmesinden itibaren mesafeye ve kargo firmasının yoğunluğuna bağlı olarak 1-3 gün içinde teslim olur. Belirttiğiniz adreste bulunamadığınız durumda, kargo şirketi paketinizin bulunduğu şubeyi belirten bir not bırakır ve paketiniz şubeden teslim almanız için üç (3) gün bekletilir. Üç gün içinde teslim alınmayan kargolar bize iade edilir.

Siparişimin durumunu nasıl kontrol edebilirim?

Siparişiniz kargoya verildikten sonra size gelen bilgilendirme e-postası ve/veya telefon/sms çağrılarında “kargo takip” numaranız da olacaktır. Bu kargo takip numarası ile belirtilen kargo firmalarına ait sitelerinden kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz.

Sipariş teslimat bilgilerimi değiştirebilir miyim?

Siparişinizin durumu “Bekleniyor”  şeklinde ise Teslimat adresi, alıcı adı gibi değişiklikleri yapabilirsiniz. Değişiklik yapmak  için bizi arayabilir ya da e-posta gönderebilirsiniz.

Kargo ücreti ne kadar?

Atıbeyaz.com üzerinden yaptığınız alışverişlerde kargo ücreti anlaşmalara ve desi oranlarına bağlı olarak değişebilmektedir. Siparişlerinizde bu durumu bizlere telefon ya da e-posta aracılığıyla çekinmeden sorabilirsiniz.

Hangi kargo şirketiyle çalışıyorsunuz?

Size uygun olan en iyi kargoyu seçmeyi amaçlıyoruz. Özel bir isteğiniz varsa lütfen bu durumu telefon ya da e-posta aracılığıyla belirtin. Memnuniyetiniz bizim memnuniyetimizdir.

Yurt dışına teslimatınız var mı?

Yurt dışı siparişleriniz sitemiz üzerinden alınamamaktadır. Yurt dışı siparişleriniz için WhatsApp aracılığı ya da telefondan ve info@atibeyaz.com e-posta adresinden iletişime geçerek sipariş oluşturabilirsiniz.  

Sohbete Başla
Yardıma ihtiyacınız mı var?
Merhaba,

Teknik destek ve bilgi almak için sohbete başlayabilirsiniz.